ODISka v mobilu

Ve spolupráci s Dopravním podnikem Ostrava jsme spustili žádanou novinku – nosič dlouhodobých časových jízdenek ODIS v mobilním telefonu = ODISka v mobilu.

V naší mobilní aplikaci ODISapka nebo v mobilní aplikaci Moje DPO si snadno a rychle zřídíte ODISku v mobilu. Stačí nahrát Vaši fotografii, u žadatelů, kteří mají nárok na slevu, pak rovněž příslušné doklady, a vyčkat na kontrolu a potvrzení z naší strany.

ODISka v mobilu je zdarma: ušetříte tedy poplatek 130,- Kč za objednání klasické plastové ODISky.

ODISka v mobilu je propojena s e-shopem www.odiska.cz , resp. eshop.dpo.cz . Nákup kupónu a další operace tak můžete provádět buď přímo v mobilní aplikaci nebo na e-shopu.

Upozornění pro držitele stávajících čipových karet ODISka: ODISka v mobilu není kopií klasické plastové ODISky, kupón nelze převést z původní ODISky na ODISku v mobilu. Pokud máte kupón na klasické ODISce, musíte se nadále prokazovat touto plastovou kartou. Pro přechod z klasické ODISky na ODISku v mobilu doporučujeme nechat doběhnout platnost Vašeho kupónu na původní kartě a nový kupón si již zakoupit na ODISku v mobilu.

Pozor: v první etapě lze ODISku v mobilu využívat pouze u Dopravního podniku Ostrava. V příštím roce plánujeme rozšíření ODISky v mobilu na všechny dopravce ODIS.

Manuál pro ODISku v mobilu