ODISka

News

Benefit program with ODISka

Holders of valid personalized ODISky will be able to purchase ordinary and family tickets with a discount of 25% from June 1 to September 30.. The discount can be applied in all regional monuments involved in the S ODISka na hrad benefit program.

read more

Automated recurring payments on the ODIS E-shop

We present to passengers a useful feature available on the E-shop ODIS:: automated recurring payments.

read more

Connection of Ostrava bikesharing with the ODIS all-year ticket

The novelty of Ostrava bikesharing is the connection with the ODIS all-year ticket and means a total of 30 minutes of free cycling.

read more

NEW ODISKA CARD DESIGN

I have prepared a new ODISka transport card design for you

read more

Spuštění Městské karty Krnov na ODISce

Ve spolupráci s Městem Krnovem jsme v pondělí 14. listopadu zahájili zkušební provoz Městské karty Krnov. Funkcionalitu Městské karty Krnov lze zdarma aktivovat na libovolné čipové kartě ODISka.

read more

Prodlužování studentských profilů na ODISkách

Od 24. 8. 2021 spouští Dopravní podnik Ostrava novou funkcionalitu na svých prodejních automatech: prodlužování studentských profilů na ODISkách.

read more

ODISka in mobile

In cooperation with Dopravní podnik Ostrava, we have launched a requested novelty - carrier of long-term time tickets ODIS in a mobile phone = ODISka v mobile.

read more

Karetní systémy Moravskoslezského a Zlínského kraje propojeny

Čipová karta ODISka se používá ve veřejné dopravě v rámci ODIS již od roku 2011. Lze na ni nahrát jak elektronické peníze, tak dlouhodobou časovou jízdenku, a to přes e-shop ODIS nebo na řadě různých prodejních míst.

Nyní lze ODISku pro úhradu jednotlivého jízdného používat i na regionálních autobusových linkách na území Zlínského kraje v rámci tamního integrovaného dopravního systému IDZK. Obdobně mohou držitelé zlínské karty ZETKA hradit jízdné na všech linkách veřejné dopravy v rámci ODIS.

read more

Prodlužování studentských profilů studentů VŠB-TUO a Ostravské univerzity

Koordinátor ODIS ve spolupráci s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava (VŠB-TUO), Ostravskou univerzitou (OSU) a Dopravním podnikem Ostrava (DPO) připravil pro studenty VŠB-TUO a OSU funkci vzdáleného automatizovaného ověřování nároku na studentské jízdné v MHD Ostrava a celém Integrovaném dopravním systému Moravskoslezského kraje ODIS.

read more

Jak?