ODISka

News

Oznámení o zvýšeném počtu zamítnutých plateb na E-shopu ODIS

Vážení zákazníci,

aktuálně registrujeme zvýšený počet zamítnutých plateb na E-shopu ODIS při platbách bankovními kartami Air bank, Fio banka a Equa bank. Na odstranění problému intenzivně pracujeme.

Omlouváme se za případné komplikace.

Koordinátor ODIS s.r.o.

read more

Prodlužování studentských profilů na ODISkách

Od 24. 8. 2021 spouští Dopravní podnik Ostrava novou funkcionalitu na svých prodejních automatech: prodlužování studentských profilů na ODISkách.

read more

Karetní systémy Moravskoslezského a Zlínského kraje propojeny

Čipová karta ODISka se používá ve veřejné dopravě v rámci ODIS již od roku 2011. Lze na ni nahrát jak elektronické peníze, tak dlouhodobou časovou jízdenku, a to přes e-shop ODIS nebo na řadě různých prodejních míst.

Nyní lze ODISku pro úhradu jednotlivého jízdného používat i na regionálních autobusových linkách na území Zlínského kraje v rámci tamního integrovaného dopravního systému IDZK. Obdobně mohou držitelé zlínské karty ZETKA hradit jízdné na všech linkách veřejné dopravy v rámci ODIS.

read more

S novou ODISkou do vlaků Českých drah po celé republice

Nová generace ODISek je vydávána od března 2020, na rozdíl od starších ODISek jsou ty nové šedostříbrné a mimo jiné obsahují tzv. MAP strukturu, což umožňuje jejich použití pro cestování ve vlacích Českých drah i mimo ODIS. Kartu poznáte jednoduše i tím, že na zadní straně má umístěné logo „MAP ready“.

read more

Změny na linkách ODIS od 29. 8. 2021

Vážení cestující, v neděli 29. 8. 2021 vstu­pují v platnost změny v jízdních řádech. Přehled změn na linkách ODIS od 29. 8. 2021 Aktuální jízdní řády linek naleznete na www.kodis.cz

read more

Jak?